Tatil dönüşü rutin hayatınıza uyum sağlamanızı kolaylaştıracak 5 öneri

Yasam

Moderator
Tatil dönüşü rutin hayatınıza uyum sağlamanızı kolaylaştıracak 5 öneri

Tatilden sonra gerçek hayata uyum sağlamak kolay değildir.Rutin hayatınıza geri dönmek sizi mutsuz edebilir. Peki bu depresif moddan nasıl kurtabilirsiniz? İşte tatil sonrası depresyonu için öneriler...

xZGHGZdNV0CDkd_Y6P7ZBA.jpg

Bir seyahatten eve döndüğünüzde, durgun hissedebilirsiniz. Unutmayın evinizi temizlemek, enerji akışını yeniden devreye sokmanın harika bir yoludur.
-PJi1lWrlka87dc8bmFkmQ.jpg

Bazen hayatınızdaki sorumluluklar, sizi deneyimlediğiniz pozitiflikten uzaklaştırabilir. Bunun için tatilde çektiğiniz fotoğraf ve videolardan bir ailbüm oluşturun. Böylece o karelere bakıp modunuzu yükseltebilirsiniz.
OApcBw9HYU2JpeNIy1sb-g.jpg

En sevdiğiniz şehirlere tatile gitmek sizi o kadar yüksek bir ruh haline sokabilir ki eve döndüğünüzde çöküş yaşayabilirsiniz. Böyle durumlarda kendinize müsaade edin eğer ağlamak istiyorsanız kendinizi tutmayın.
EB751iGGHESXifYGxjHUOg.jpg

Bir sonraki seyahatinizi planlayacak maddi gücünüz olsun ya da olmasın, ileriye dönük fikirlerinizi planlamak, günlük rutinlerinizde motivasyonunuzu korumanıza yardımcı olacaktır.
K2bEZ4-onEW_Z0rfrN9LTA.jpg

Şu anki hayatınızın kalıcı olmadığını, bunu istediğiniz zaman değiştirebileceğinizi kendinize hatırlatın. Sahip olduklarınızın kıymetini bilin ve arzuladığınız hayata doğru çalışmaya devam edin.
 
Geri
Üst