Survivor Nagihan, Yasin ve Hakan söyleşi yaptı! Nagihan'dan SMS açıklaması

Magazin

Moderator
66793fbeac47e4fb8308a462.jpg

Bu sezon 'All Star' formatında düzenlenen Survivor'da şampiyonluk kupasını, büyük finalde Nefise Karatay'ı mağlup eden Ogeday Girişken kaldırmıştı.

KAVGALARIN NEDENİ AÇLIK!

Önceki gün bir söyleşiye katılan Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere ve Yasin Obuz, Survivor'da yarışmacılar arasında çıkan tartışmaların aç kalmaktan kaynaklandığını söylerken, çekimler haricinde rahat bir ortam olduğu iddialarını yalanladılar.
66796356ac47e4fb8308a62a.jpg

"22 KİLO VERDİM"

Yarışma sırasında hem cenneti hem de cehennemi birlikte yaşadıklarını belirten Yasin Obuz, “Bu yılki yarışma sırasında 22 kilo verdim. Ne kadar aç kaldığımı siz düşünün" ifadelerini kullandı.
66793fcaac47e4fb8308a464.jpg

Survivor All Star 2024 şampiyonu belli oldu! Muhteşem final

"SİZİN SEVGİNİZLE FİNALİST OLURDUM"

Nagihan Karadere'nin önerisiyle SMS oylaması Survivor All Star 2024'te uygulanmamıştı. Konuklar arasında bu konuda anket yapan sporcu, performansın ön plana çıkmasına rağmen, "SMS uygulaması olsaydı, sizin sevginizle ben finale bile çıkardım" dedi.
66794001ac47e4fb8308a46f.jpg

"HAYATINIZIN AKIŞI DEĞİŞİR"

Söyleşi sonunda gençlere mesaj veren Survivor Yasin, “Gençlerin herhangi bir spor dalıyla ilgilenmesini istiyorum. Üniversite kazanmak ve üniversitede okumaktan daha önemlisi, gençlerin bir meslek edinmesidir. Bir mesleğinizin olması, hayatınızın akışını çok değiştirecektir" şeklinde konuştu.
66793fdeac47e4fb8308a46b.jpg

Survivor sonrası kavga büyüdü! Yunus Emre Özden'den Nagihan Karadere'ye sert sözler

Geri