MasterChef Haberleri: MasterChef'te sular durulmuyor: Nigar'ın eşi Hakan'a mesaj atmış! 'Seni unutmayacağım'

Magazin

Moderator
6716aa695d79991b830a7c6f.jpg

Masterchef'te beklenmedik bir olay yaşandı. Önceki bölümlerde Nigar, Hakan'a 'Dışarıda seninle görüşeceğim' demişti. Mehmet Şef'in sorusu sonrası Hakan'ın verdiği cevap herkesi şoke etti. Nigar'ın eşinin Hakan'a bir gece uyarı niteliğinde mesaj attığı ortaya çıktı.

Önceki bölümlerde Nigar, "Bu yapılmaması gereken bir şey olabilirdi o an hiç bunu düşünemedik." demişti. Hakan ise Nigar'a inanmadığını belirterek "Komik geliyor bana. Gayet de isteyerek bilinerek yapılan bir şey." diye konuşmuştu.

6716aa785d79991b830a7c71.jpg

"DIŞARIDA SENİNLE GÖRÜŞECEĞİM"

Nigar daha sonra Hakan'ın kendisiyle kişisel problemi olduğunu söyleyerek, "Ben bunu burada bırakmıyorum. Dışarıda seninle görüşeceğim" açıklamasında bulunmuştu.

Aleyna Kalaycıoğlu kardeşinin fotoğraflarını paylaşarak sitem etti! 'Ölene dek hakkını arayacağım'

6716aab75d79991b830a7c77.jpg

Bu bölümde Mehmet Şef, Hakan'a bir daha bireysel dokunulmazlığı kazanması halinde Nigar'ı eleme potasına gönderir misin diye sordu.

6716aa805d79991b830a7c73.jpg

EŞİ MESAJ ATMIŞ

Hakan, "Aslında benim çok çok yükselmemin birkaç sebebi daha var. Telefonunuza bir anda mesaj gelebiliyor. Böyle durumlar olabiliyor. Bunlar beni her seferinde daha çok körüklüyor. Yangına benzinle gitmek gibi bir durum aslında. Onun dışında 'senin yaşına veriyorum bu yaptıklarını' gibi söylemler çok hoş söylemler değil. Halbuki çıkıp yarım ağız yerine tam ağız bir özür dilese, arkadaşlar ben böyle bir hata yaptım diye biz hepimiz yetişkin insanlarız bunu anlayışla karşılarız. Her insan hataya düşebilir. Mesajlar vesaire bunlar beni körükleyen şeyler. Bir daha dokunulmazlığı alırsam gönderir miyim? Evet gönderirim. 'Ben seni unutmayacağım' minvalinde mesajlar geldi. Burası bir yarışma ama insan bunları unutmuyor. Hata olabilir ama insanlar özür dilemeyi bilmeli. Bu kadar üstüne gitmek istemezdim işin doğrusu. Bir yerden sonra ne kadar haklı olsanız da sizin canınız sıkılıyor sonunda ama maalesef ki böyle durum. Bir daha yine yollarım. " cevabını verdi.

Vural Çelik'in ailesi sessizliği bozdu! 'Mezarına gidip helallik istesin'

6716aa8b5d79991b830a7c75.jpg

'SENİ UNUTMAYACAĞIM'

Mesaj muhabbetinden sonra Mehmet Şef, Nigar'a söz hakkı verdi. Nigar şu ifadeleri kullandı:

Bunu ben de kontrol edebilecek durumda değilim. Sonuçta ben de burada bir yarışmadayım. Program yayınlanıyor ve burada söyleyen şeyler kişisele dönüyor. Ben sizden de, herkesten kaç kere özür diledim burada. Yapılmış olan bir hata var, arkadaşlarımdan da sizlerden de özür diliyorum diye. Hakan bu özrü asla kabul etmek istemiyor. Kişisel oynadığı için eşim ve çocuklarım bunu izliyor tabii. Çocuklarım ağlayınca, eşim sinirleniyor ve gece mesaj atıyor. Sonra kızım bunu elinden almak istiyor. Diyor ki sen benim kızlarımı ağlattın, ben de seni unutmayacağım diyor. Çok içlenmiş, o kadar üzülmüş ki yani neden böyle bir şeye maruz kalıyorum onu kabul edemiyor.

6716c3435d79991b830a7d35.jpg

TAKIM KAPTANLARI

Masterchef'te şefler yarışmacılardan ıslak hamburger istedi. Günün en iyi tabağını yapan ve Mavi Takım kaptanı olan yarışmacı Muratcan, Kırmızı Takım kaptanlığı için de Nigar'ın adını söyledi.

6716c3be5d79991b830a7d39.jpg
Mavi Takım: Muratcan, Onur, Emre, Eda, Şirin, Kaan, Akın, Hakan

6716c3a25d79991b830a7d37.jpg
Kırmızı Takım: Nigar, Kerem, Semih, Ezgi, Alper, Beyza, Erim

Sevgilisini aldattı mı? Liam Payne'nin ölümünde yeni gelişme! Savcı iki gizemli kadını sorguladı

Geri